Tvorba 3D modelu


Při zpracovávání návrhu koupelny je vytvořen základní 3D model podle přesných a v budoucnu již neměnných rozměrů místnosti včetně dveří, oken a topení.
Poté je v návaznosti na instalaci přívodu vody a odpadu rozmístěno podle zásad ergonometrie a příslušných norem požadované základní vybavení (umyvadlo, vana, sprcha, WC, pračka apod.). Po odsouhlasení rozmístění jsou do modelu vloženy konkrétní prvky vybrané investorem a k nim přizpůsobena instalace včetně osvětlení, příp. ventilace.
V konečné fázi je pak řešen výběr dlažby obkladů a malba. Zde si může zákazník vybrat dle vlastního vkusu či ponechat vzhled na designérovi. Jednoduchými úpravami modelu lze "obkládat" v celé řadě různých variant.
Ve finální fázi je výběr zúžen na konkrétní sérii obkladů a dlažby a jsou zpracovány jednotlivé náhledy, od půdorysu až po nejmenší detaily včetně řezů a průhledů místností (na přání lze zhotovit i virtuální video prohlídku). Celý projekt je možno uložit do jednoduché aplikace a odeslat elektronickou poštou. Následně jej lze v bezplatném prohlížeči otevřít a v případě nejasností nahlédnout až na nejmenší detaily.
Před realizací je pak 3D model "odstrojen" a jsou vytvořeny náhledy pro řemeslníky (zedník, obkladač, instalatér, elektrikář...) a v nich jsou doplněny kóty s rozměry potřebnými pro instalaci rozvodů.

Ukázka 3D modelů


Dlažba MADERA Dlažba ''no koso'' Obklad MADERA Obklad GLAMOUR Obklad STONE Řez předsíní a koupelnou Koupelnová stěna Řez koupelnou - náhled pro obkladače