Rekonstrukce starého rodinného domku Bratříkovice


Požadavek investora

Navrhnout kompletní rekonstrukci přízemí starého domku na vesnici pro rodinu s malými dětmi, doporučit cenově dostupné vybavení.

Navrhované řešení

Malými stavebními úpravami ve vstupním sektoru vznikne jednoduchá předsíň, z ní je přístup do technické místnosti s prádelnou a do sklepa. V prostorách přilehlého bývalého chléva je navrhována koupelna s vanou 200 cm, sprchovým koutem a WC.
Původní starý pokoj je navrhován jako kuchyně s jídelnou a s možností umístění dětského koutku. Je zvolena linka JUNONA (dekor dub sonoma) doplněná o stěnu z prvků téhož produktu. Původní trámový strop je ponechán.
Obývací pokoj má francouzské oko s přístupem na terasu a zahradu, je vybaven krbovým vytápěním pro celý dům, je zde umístěna jednoduchá sedací souprava a obývací stěna. Z pokoje vede schodiště do ložnice a dále do podkroví.
S přihlédnutím k omezenému prostoru je ložnice pojata ve strohém stylu, vybavena je jednoduchým nábytkem z masivu borovice.

3D model

Kuchyně - linka JUNONA + jídelní set Kuchyně úložné prostory s lednicí Obývací pokoj Krb + rozložená sedací souprava Obývací stěna (SOPRANO) Ložnice (dvojpostel EURO + stolky ALA - borovice masiv) Koupelna (pohledový beton, obklad UNISTONE stěna SOPRANO) Umyvadlo detail

<< zpět