Zařízení bytu 3+1 Opava


Požadavek investora

Navrhnout nové jednoduché vybavení obývacího pokoje s pracovním koutem a možností umístění cen a trofejí. Doplnit nábytek s max. úložným prostorem ke stávající posteli v ložnici.

Navrhované řešení

Na přání investora je zvolena bílá malba, světlý dekor nábytku a světlá sedací souprava. Celek je sladěn kvalitním ručně tkaným kobercem Gabeh s jednoduchým vzorem.
Je navržena jednoduchá obývací stěna s možností variabilního uspořádání s převážně uzavřenými úložnými prostory. Ve stejném stylu je doplněn PC stůl s policí. Je zvolena kvalitní sedací souprava s potahem z mikrovlákna a možností variabilního uspořádání s konferenčním stolkem a taburetem. Tiskárna je umístěna v dosahu z křesla pracovního koutu, její kryt slouží zároveň jako doplňková odkládací plocha sedací soupravy i květinový stolek. K umístění cen a trofejí je navržena jednoduchá prosklená vitrína IKEA.
V ložnici, s ohledem na nedostatek místa, je navržen nábytek s max. úložným prostorem vyrobený na míru z materiálu shodného s postelí (borovice sukatá). Z téhož důvodu jsou dveře skříně i komody posouvací.

3D model

Průhled obývacím pokojem Obývací stěna Pracovní kout Umístění tiskárny Náhled na TV ze sedací soupravy a umístění trofejí Jedna z mnoha variant rozložení sedací soupravy Průhled ložnicí Ložnice náhled ze dveří

<< zpět