Zařízení haly RD Praha


Požadavek investora

Navrhnout zařízení haly s jídelnou v novostavbě rodinného domku. V hale koncipovat prostor pro relaxaci i společnému posezení. V jídelně umístit větší množství květin.

Navrhované řešení

Novostavba je v prostoru krbu, přilehlé stěny a přístavby k sedací soupravě doplněna o benátský štuk, v horní části jsou na stěnách se štukem umístěna doplňková svítidla za dřevěným krytem. Touto úpravou je možno kombinovat různé druhy osvětlení.
Variabilní sedací souprava poskytuje dostatek relaxačního a komunikačního prostoru pro jednotlivce i skupinu osob. Francouzské okno s výhledem na sousední RD umožňuje kombinace přistínění japonskou stěnou.
Jídelna je vybavena klasickou jídelní sestavou z bukového masivu, výklenky oken jsou doplněny jednoduchými skleněnými policemi s podsvícenými hranami. Tato úprava umožňuje ideální umístění živých květin a současně ji lze využít jako doplňkové intimní osvětlení.

3D model

Náhled zvenčí na halu RD Řez 1 RD Řez 2 RD Krb a umístění TV Sedací souprava Průchod do jídelny Jídelna náhled od vstupu Umístění květin v jídelně

<< zpět